Hoppa till sidans innehåll

2009


H Sprint Senior  (5)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     87 Kristian Hallsten      1:01:20    13:39    43:15  1:01:20 
             Triathlon Syd                     13:39    29:36    18:05 
    2     60 Johan Olsson           1:04:49    13:20    45:33  1:04:49 
             Småland Triathlon                 13:20    32:13    19:16 
    3    146 Gonzalo Suardiaz       1:14:57    15:31    54:47  1:14:57 
             Karlskrona Simsälls               15:31    39:16    20:10 
    4     61 Moltas Berg            1:15:47    13:45    52:36  1:15:47 
             SISU                              13:45    38:51    23:11 
    5     59 Anders Pettersson      1:23:39    15:12  1:00:39  1:23:39 
             SISU                              15:12    45:27    23:00 

H Masters 35-39  (7)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    145 Thomas Lundberg        1:09:14    12:08    45:59  1:09:14 
             Karlskrona Simsälls               12:08    33:51    23:15 
    2     63 Linus Pråme            1:09:51    14:54    48:17  1:09:51 
             SISU                              14:54    33:23    21:34 
    3     96 Christian Ramsland     1:11:59    14:24    50:02  1:11:59 
             Norge                             14:24    35:38    21:57 
    4     66 Fredrik Larsson        1:12:26    14:17    50:32  1:12:26 
             Triathlon Syd                     14:17    36:15    21:54 
    5     65 Martin Oster           1:18:24    17:26    57:15  1:18:24 
             SISU                              17:26    39:49    21:09 
    6     62 Gustav Lindhe          1:18:43    16:46    56:00  1:18:43 
             SISU                              16:46    39:14    22:43 
    7    144 Fredrik Nilsson        1:23:24    15:36    52:24  1:23:24 
             Karlskrona Simsälls               15:36    36:48    31:00 



H Masters 40-44  (3)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     86 Fredrik Hallsten       1:08:56    15:45    48:52  1:08:56 
             Triathlon Syd                     15:45    33:07    20:04 
    2     89 Johan Eriksson         1:17:00    18:59    54:49  1:17:00 
             Karlshamn SK Triath               18:59    35:50    22:11 
    3     67 Anders Caesar          1:21:00    16:48    56:01  1:21:00 
             SISU                              16:48    39:13    24:59 


H Masters 45-49  (4)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     88 Mikael Bergqvist       1:11:05    16:26    50:23  1:11:05 
             Växjö                             16:26    33:57    20:42 
    2     69 Ola Langvall           1:14:36    16:33    52:41  1:14:36 
             Småland Triathlon                 16:33    36:08    21:55 
    3     68 Klas Wallström         1:15:24    18:47    54:51  1:15:24 
             Karlskrona Simsälls               18:47    36:04    20:33 
    4     90 Göran Bergqvist        1:15:40    16:32    52:26  1:15:40 
             Karlshamn SK Triath               16:32    35:54    23:14 


H Masters 50-54  (3)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     71 Kari Aho               1:07:06    13:38    47:13  1:07:06 
             Triathlon Syd                     13:38    33:35    19:53 
    2     74 Lars Lyden             1:11:18    12:03    47:35  1:11:18 
             Anderstorp CK                     12:03    35:32    23:43 
    3     70 Bengt Nilsson          1:15:16    15:25    52:00  1:15:16 
             Tetra Pak IF                      15:25    36:35    23:16 


H Masters 60-64  (1)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     80 Per Jönsson            1:28:16    21:39  1:02:57  1:28:16 
             Triathlon Väst                    21:39    41:18    25:19 


D Sprint Senior  (5)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    133 Louise Nilsson         1:11:09    -----    50:25   1:11:09 
             Heleneholms IF                             50:25     20:44 
    2    134 Emelie Andersson       1:15:56    12:57    51:40 1:15:56 
             Sjöbo SS                          12:57    38:43    24:16 
    3    141 Annika Hallsten        1:21:36    13:57    55:08  1:21:36 
             Karlskrona Simsälls               13:57    41:11    26:28 
    4    132 Sara Göransson         1:24:39    17:14    57:20  1:24:39 
             SISU                              17:14    40:06    27:19 
    5    135 Caroline Pråme         1:25:06    18:06    58:45  1:25:06 
             SISU                              18:06    40:39    26:21 


D Sprint Ungdom  (1)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    240 Jenny Olsson           1:20:58    15:52    55:22  1:20:58 
             Kristianstads CK                  15:52    39:30    25:36 


D Masters 35-39  (2)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    136 Sara Giselsson         1:16:28    15:29    52:52  1:16:28 
             Karlskrona Simsälls               15:29    37:23    23:36 
    2    137 Sara Wallin            1:30:00    18:00  1:03:36  1:30:00 
             SISU                              18:00    45:36    26:24 


D Masters 45-49  (1)  25750 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    138 Helena Jonsson-Sjöq    1:19:56    17:38    58:16  1:19:56 
             Glasrikets RC                     17:38    40:38    21:40 


Herr Motion  (79)     25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1     18 Sven Anderlind         1:04:47     7:10    44:16  1:04:47 
             Schweiz                            7:10    37:06    20:31 
    2     23 Christian Lizier-Hå    1:05:27    10:04    45:47  1:05:27 
             Asarum                            10:04    35:43    19:40 
    3     82 Magnus Ullman          1:05:29    10:32    45:56  1:05:29 
             Älvängen                          10:32    35:24    19:33 
    4     43 Stellan Borg           1:06:23    10:12    45:40  1:06:23 
             Höör                              10:12    35:28    20:43 
    5     93 Vesa Hurskainen        1:06:26     8:17    45:05  1:06:26 
             Halmstad Triathlete                8:17    36:48    21:21 
    6      2 Björn Lilja            1:06:47     9:21    45:05  1:06:47 
             Frosta Multisport                  9:21    35:44    21:42 
    7     13 Jonas Jönsson          1:06:51     8:42    44:07  1:06:51 
             Bara                               8:42    35:25    22:44 
    8     47 Petri Immonen          1:07:07     7:42    43:46  1:07:07 
             Klippan                            7:42    36:04    23:21 
    9     31 Fredrik Frisk          1:07:53     8:09    44:23  1:07:53 
             Triathlon Syd                      8:09    36:14    23:30 
   10     83 Marcus Ullman          1:08:17    10:28    47:08  1:08:17 
             Älvängen                          10:28    36:40    21:09 
   11     20 Magnus Strandh         1:08:29     9:47    47:22  1:08:29 
             Lund                               9:47    37:35    21:07 
   12     55 Patrik Andersson       1:08:36     8:48    45:17  1:08:36 
             Trelleborg                         8:48    36:29    23:19 
   13     50 Conny Lindberg         1:09:24    10:46    47:36  1:09:24 
             Lomma Bjärred TK                  10:46    36:50    21:48 
   14     24 Henrik Zehler          1:09:38    10:48    46:11  1:09:38 
             IK Vinco                          10:48    35:23    23:27 
   15     38 Gustaf Pettersson      1:09:44     9:12    46:20  1:09:44 
             Lund                               9:12    37:08    23:24 
   16     97 Magnus Wallgren        1:09:57     9:28    46:27  1:09:57 
             Kristianstad                       9:28    36:59    23:30 
   17     51 Henrik Modig           1:10:21    11:42    51:04  1:10:21 
             Arkelstorp                        11:42    39:22    19:17 
   18      1 Marcus Henningsson     1:10:57     8:41    48:07  1:10:57 
             Tetra Pak IF                       8:41    39:26    22:50 
   19     40 Patrik Östberg         1:11:11    11:49    49:41  1:11:11 
             Höör                              11:49    37:52    21:30 
   20     58 Mikael Olsson          1:11:21    10:35    48:09  1:11:21 
             Eslöv                             10:35    37:34    23:12 
   21     44 Andreas Nilsson        1:11:30    11:29    50:48  1:11:30 
             Arkelstorp                        11:29    39:19    20:42 
   22     12 Johan Olsson           1:11:33    12:38    49:33  1:11:33 
             Malmö                             12:38    36:55    22:00 
   23     42 Magnus Johansson       1:11:49    11:33    49:08  1:11:49 
             Karlshamn SK Triath               11:33    37:35    22:41 
   24      4 Fredrik Hansson        1:11:50     9:05    48:53  1:11:50 
             Tollarp                            9:05    39:48    22:57 
   25     27 Andre Parnelöv         1:11:52    13:01    48:19  1:11:52 
             Arlöv                             13:01    35:18    23:33 
   26     41 Johan Valett           1:12:04    11:29    48:54  1:12:04 
             Löddeköping                       11:29    37:25    23:10 
   27     79 Peter Åkesson          1:12:23    11:57    48:28  1:12:23 
             CKC4                              11:57    36:31    23:55 
   28     25 Jörn Tufvesson         1:12:38    11:22    50:22  1:12:38 
             Ystads IF Friidrott               11:22    39:00    22:16 
   29     75 Ola Magntorn           1:12:40    11:44    51:45  1:12:40 
             Gärds Köpinge                     11:44    40:01    20:55 
   30     29 Linus Malmborg         1:13:02    11:25    51:12  1:13:02 
             Lomma                             11:25    39:47    21:50 
   31     84 Matthew Archer         1:13:10     9:57    49:39  1:13:10       
             OK Pan-Kristianstad                9:57    39:42    23:31         
   32     85 Henrik Bylund          1:13:37    11:50    51:11  1:13:37 
             Munka-Ljungby                     11:50    39:21    22:26 
   33      8 Johan Helmersson       1:13:39     9:25    47:33  1:13:39 
             Kristianstad                       9:25    38:08    26:06 
   34     11 Lasse Olsson           1:13:43    12:20    49:04  1:13:43 
             Genarp                            12:20    36:44    24:39 
   35     19 Tommy Törnquist        1:14:22    12:14    50:28  1:14:22 
             Heleneholms IF                    12:14    38:14    23:54 
   36     21 Christian Lagerblad    1:14:36    12:33    52:06  1:14:36 
             S Sandby                          12:33    39:33    22:30 
   37     48 Stuart Cleasby         1:15:04    11:40    51:22  1:15:04 
             Klippan                           11:40    39:42    23:42 
   38     15 Jesper Sundbärg        1:15:06    10:22    52:16  1:15:06 
             Höör                              10:22    41:54    22:50 
   39     36 Håkan Jönsson          1:15:16     8:30    50:07  1:15:16 
             Kristianstads Triat                8:30    41:37    25:09 
   40     16 Tommy Nilsson          1:15:18    12:02    53:09  1:15:18 
             Helsingborg                       12:02    41:07    22:09 
   41     28 Lennart Andersson      1:15:19    10:57    52:29  1:15:19 
             Åhus                              10:57    41:32    22:50 
   42     39 Mikael Thomasson       1:15:45    13:00    54:46  1:15:45 
             Sibbhult                          13:00    41:46    20:59 
   43     32 Jonas Westholm         1:15:50     8:52    50:05  1:15:50 
             Bjärred                            8:52    41:13    25:45 
   44     22 Olle Lagerblad         1:17:06    11:38    51:07  1:17:06 
             S Sandby                          11:38    39:29    25:59 
   45     26 Bo-Göran Malmborg      1:17:10    12:34    53:30  1:17:10 
             Okänd                             12:34    40:56    23:40 
   46      5 Jonas Vestlund         1:17:27  9:20:53    54:56  1:17:27 
             Lidingö Triathlonfö             9:20:53             22:31 
   47     17 Olaf Ripegård          1:17:40    12:26    54:29  1:17:40 
             Helsingborg                       12:26    42:03    23:11 
   48      3 Robban Augustsson      1:17:55    12:37    53:57  1:17:55 
             Ö Sönnarslöv                      12:37    41:20    23:58 
   49     37 Henrik Johansson       1:18:44    13:03    56:28  1:18:44 
             Borgholm                          13:03    43:25    22:16 
   50     46 Henrik Alpadie         1:19:47    11:38    54:48  1:19:47 
             Arkelstorp                        11:38    43:10    24:59 
   51     76 Mattias Johnfors       1:19:50    10:44    55:16  1:19:50 
             Åhus                              10:44    44:32    24:34 
   52     81 Stefan Berlin          1:20:01    10:13    52:01  1:20:01 
             Hässleholm                        10:13    41:48    28:00 
   53      6 Per-Johan Olsson       1:20:35    12:43    54:00  1:20:35 
             Lund                              12:43    41:17    26:35 
   54     78 Stefan Svensson        1:20:44    12:32    56:35  1:20:44 
             Malmö                             12:32    44:03    24:09 
   55     30 Peter Nilsson          1:21:02    13:16    54:45  1:21:02 
             Kävlinge                          13:16    41:29    26:17 
   56      7 Göran Nordkvist        1:22:03    12:09    53:57  1:22:03 
             Kristianstad                      12:09    41:48    28:06 
   57     54 Kim Pedersen           1:22:39    14:18    55:45  1:22:39 
             Frosta Multisport                 14:18    41:27    26:54 
   58     99 Jörgen Nilsson         1:23:00    12:16    54:14  1:23:00 
             FK Åsen                           12:16    41:58    28:46 
   59     72 Karl-Johan Johansse    1:23:05    12:13    57:11  1:23:05 
             Bunkeflostrand                    12:13    44:58    25:54 
   60    148 Pontus Nilsson         1:23:35    13:09    57:48  1:23:35 
             Looser klubben                    13:09    44:39    25:47 
   61     57 Björn Ek               1:23:50    14:11    57:27  1:23:50 
             Arkelstorp                        14:11    43:16    26:23 
   62     14 Björn Raushed          1:24:01    13:22    56:03  1:24:01 
             Automationsgruppen                13:22    42:41    27:58 
   63     49 Tomas Richter          1:24:08    11:52    52:08  1:24:08 
             Staffanstorp                      11:52    40:16    32:00 
   64     77 Per Nyman              1:24:57    13:40    58:46  1:24:57 
             Veberöd                           13:40    45:06    26:11 
   65     94 Jimmy Karlsson         1:25:59    15:29    57:03  1:25:59 
             Vittsjö                           15:29    41:34    28:56 
   66     53 Conny Ständig          1:27:09    15:31    59:41  1:27:09 
             Frosta Multisport                 15:31    44:10    27:28 
   67     91 Dan Johnsson           1:27:17    13:25    59:23  1:27:17 
             Arkelstorp                        13:25    45:58    27:54 
   68     56 Tomas Nilsson          1:28:00    15:12  1:03:03  1:28:00 
             Kristianstad                      15:12    47:51    24:57 
   69     98 Thomas Olsson          1:28:11    16:41  1:02:48  1:28:11 
             Hässleholm                        16:41    46:07    25:23 
   70     35 Tobias Rosen           1:28:25    11:45    59:26  1:28:25 
             Malmö                             11:45    47:41    28:59 
   71     95 Kristofer Svensson     1:28:39    12:12    54:09  1:28:39 
             IS Kullen                         12:12    41:57    34:30 
   72     34 Johan Nilsson          1:28:42    13:20    58:54  1:28:42 
             Helsingborg                       13:20    45:34    29:48 
   73    147 Mikael Levin           1:29:04    15:13    58:40  1:29:04 
             Gärds Köpinge                     15:13    43:27    30:24 
   74     10 Joakim Kramer          1:29:05    15:09  1:04:09  1:29:05 
             Lönashult                         15:09    49:00    24:56 
   75     92 Daniel Persson         1:29:39    16:45  1:05:53  1:29:39 
             Kristianstad                      16:45    49:08    23:46 
   76     73 Ulf Tegnander          1:30:12    11:25    59:33  1:30:12 
             Triathlon Syd                     11:25    48:08    30:39 
   77    155 Göran Hjalmarsson      1:39:50    15:22  1:07:58  1:39:50 
             Venestad                          15:22    52:36    31:52 

          33 Martin Berglund      ej fullf.    12:49    -----          
             Malmö                             12:49                   
          52 Jörgen Lindström     ej fullf.    -----    -----          
             Kristianstad                                              



Herr Motion Junior   25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    152 Nils Anderlind         1:02:43     6:16    43:14  1:02:43 
             Schweiz                            6:16    36:58    19:29 
    2    151 Jesper Fält            1:05:40     7:48    43:24  1:05:40 
             Falun                              7:48    35:36    22:16 


Herr Motion Ungdom   25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    220 Clemens Schreiber      1:02:10     6:31    42:06  1:02:10 
             Tyskland                           6:31    35:35    20:04 
    2    221 Mikael Olsson          1:06:43 	  x.xx    37:20  1:06:43 
             Kristianstads CK                   x.xx             29:23 
    3    223 Victor Immonen         1:19:54    10:54    51:27  1:19:54 
             Corpus                            10:54    40:33    28:27 
    4    222 Karl-Johan Persson     1:29:26    14:33  1:03:50  1:29:26 
             Hässleholm                        14:33    49:17    25:36 


Dam Motion  (30)      25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    100 Tina Lilja             1:15:49    10:52    49:27  1:15:49 
             Frosta Multisport                 10:52    38:35    26:22 
    2    128 Marie Svensson         1:16:53    12:58    55:01  1:16:53 
             Åhus                              12:58    42:03    21:52 
    3    118 Emelie Johansson       1:18:25    11:35    54:04  1:18:25 
             Borgholm                          11:35    42:29    24:21 
    4    104 Carina Lloyd           1:18:56    12:20    55:01  1:18:56 
             Ystads IF Friidrott               12:20    42:41    23:55 
    5    125 Anneli Torstensson     1:19:14    11:32    54:08  1:19:14 
             Sölvesborg                        11:32    42:36    25:06 
    6    114 Anna Persson           1:19:22    12:47    54:14  1:19:22 
             Genarp                            12:47    41:27    25:08 
    7    129 Johanna Karlsson       1:19:38    11:15    54:42  1:19:38 
             Kristianstad                      11:15    43:27    24:56 
    8    127 Katrina Dominova       1:21:17    13:18    55:11  1:21:17 
             Virestad                          13:18    41:53    26:06 
    9    143 Jenni Svensson         1:21:34     8:15    55:58  1:21:34 
             Malmö                              8:15    47:43    25:36 
   10    142 Josefin Holmqvist      1:23:27    12:40  1:00:10  1:23:27 
             Saxtorp                           12:40    47:30    23:17 
   11    131 Fia Jobs               1:23:51    12:45    55:52  1:23:51 
             Lund                              12:45    43:07    27:59 
   12    103 Ann-Sofie Tufvesson    1:24:56    11:02    57:46  1:24:56 
             Ystads IF Friidrott               11:02    46:44    27:10 
   13    122 Jeanette Andersson     1:25:25    12:27    57:06  1:25:25 
             Kristianstad                      12:27    44:39    28:19 
   14    140 Lena Ullman            1:25:41    12:39    56:26  1:25:41 
             Älvängen                          12:39    43:47    29:15 
   15    115 Kristina Johansson     1:25:47    12:03    57:25  1:25:47 
             Glasrikets RC                     12:03    45:22    28:22 
   16    123 Hanna Persson          1:27:09    13:36    58:17  1:27:09 
             Lund                              13:36    44:41    28:52 
   17    111 Lotta Lagerblad        1:27:29    12:01    57:04  1:27:29 
             S Sandby                          12:01    45:03    30:25 
   18    126 Caroline Johansson     1:27:55    14:13    59:20  1:27:55 
             Kristianstad                      14:13    45:07    28:35 
   19    113 Sofie Hansson          1:29:50    13:11  1:01:18  1:29:50 
             Teckomantorp                      13:11    48:07    28:32 
   20    119 Annelie Thomasson      1:30:47    12:51  1:01:29  1:30:47 
             Sibbhult                          12:51    48:38    29:18 
   21    106 Tanja Jensen           1:31:03    13:19  1:00:38  1:31:03 
             Lund                              13:19    47:19    30:25 
   22    139 Manelle Nyman          1:31:07    12:34  1:03:01  1:31:07 
             Lund                              12:34    50:27    28:06 
   23    102 Anna Borg              1:31:51    13:34  1:03:14  1:31:51 
             Kristianstad                      13:34    49:40    28:37 
   24    121 Åsa Kull-Persson       1:36:19    13:33  1:03:25  1:36:19 
             Hässleholm                        13:33    49:52    32:54 
   25    105 Britta Nordström       1:38:10    13:38  1:05:16  1:38:10 
             Helsingborg                       13:38    51:38    32:54 
   26    101 Sara Persson           1:40:01    16:02  1:04:01  1:40:01 

             Kristianstad                      16:02    47:59    36:00 
   27    124 Kristina Rodenkrans    1:42:57    15:07  1:12:36  1:42:57 
             Lund                              15:07    57:29    30:21 
   28    109 Jessica Stenholm       1:52:04    14:25  1:15:31  1:52:04 
             Yngsjö                            14:25  1:01:06    36:33 
   29    108 Katarina Prenell       1:52:05    14:25  1:15:28  1:52:05 
             Höör                              14:25  1:01:03    36:37 

         112 Maria Lizier-Håkans  ej fullf.    -----    -----          
             Asarum                                                    

Dam Motion Junior   25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    200 Pernilla Inemansson    1:18:58    10:16    51:51  1:18:58 
             Dalby                             10:16    41:35    27:07 
    2    201 Johanna Törnquist      1:45:28    15:05  1:13:01  1:45:28 
             Löddeköping                       15:05    57:56    32:27 


Dam Motion Ungdom   25400 m                                      
                                               1(31)    2(32)        M 

    1    242 Moa Ståhl              1:21:54     8:01    54:32  1:21:54 
             Harlösa                            8:01    46:31    27:22 
    2    243 Julia Nilsson          1:29:53     9:53    58:30  1:29:53 
             Ystad                              9:53    48:37    31:23 
    3    241 Maria Lindeus          1:31:59    10:47  1:03:36  1:31:59 
             Eslöv                             10:47    52:49    28:23 

Stafett           25400 m                                      
                                                                           1(31)    2(32)        M 

    1    502 Nina Setelä/Patric Jadland/Andreas Lundgren          57:30     6:57    37:04    57:30 
             Team Plask o Lek 	                                          6:57    30:07    20:26 
    2    506 Peter Isacsson/Mattias Zetterstrand/Mario Aaser    1:02:41     9:42    41:04  1:02:41 
             Bornholm 60                                                    9:42    31:22    21:37 
    3    503 Marcus Bill/Olof Ottoson/Johan Modig               1:02:43     8:12    46:05  1:02:43 
             OK Pan-Kristianstad                                            8:12    37:53    16:38 
    4    509 Olof N Gabriel B                                   1:04:02     7:23    43:35  1:04:02 
             Stigmännen                                                     7:23    36:12    20:27 
    5    500 Mats Persson/ /                                    1:07:45     5:41    45:13  1:07:45 
             Svedala                                                        5:41    39:32    22:32 
    6    507 Mia Winell/Bertil Persson/Hennig Beyer             1:08:03     6:17    44:41  1:08:03 
             Kronoskogen Motionärer Åhus                                    6:17    38:24    23:22 
    7    501 Olle/Petter/Kristof                                1:08:39    10:46    44:47  1:08:39 
             Bergmans                                                      10:46    34:01    23:52 
    8    504 Pierre Söderberg / /                               1:09:59     9:35    47:57  1:09:59 
             Bååths Urmakeri                                                9:35    38:22    22:02 
    9    508 Emelie Karlsson/P-G Andersson/Sven Linderoth       1:10:03     8:19    46:44  1:10:03 
             Kronoskogen Motionärer Åhus                                    8:19    38:25    23:19 
   10    505 BrittMarie/Gunilla/Mats Svensson                   1:21:08     9:26  1:01:04  1:21:08 
             Åhusstrand Motions                                             9:26    51:38    20:04                                                                                         

Minitriathlon

1 Ström Alexander H
2 Jönsson Jonatan H
3 Johannsen Felix H
4 Nilsson Lina D
5 Mauritsson Max H
6 Nilsson Olivia D
7 Karlsson Ida D
8 Hörman Simon D
9 Svegborn Elna D
10 Pramberg Wilma D
11 Ullman Olivia D
12 Hörman Emilia D
13 Berneblad Max H
14 Nilsson Fanny D
15 Andersson William H
16 Dahl Marcus H
17 Nilsson Johan H
18 Alpaldi Tilda D
19 Nilsson Hanna D
20 Alpaldi Malva D
21 Modig Oscar H
22 Archer Ellen D
23 Berneblad Moa D
24 Hallsten Elsa D
25 Spjuth Beatrice D
26 Prenell Otto H
27 Ström Christoffer H
28 Giselsson Samuel H
29 Tufvesson Simon H
30 Persson Nils-Joel H
31 Nilsson Axel H
32 Alpaldi Morgan H
33 Frisk Karl H
34 Malmborg Myra D
35 Kull Gustav H
36 Frisk Anna D
37 Salomon Cornelia D
38 Stenholm Nils H
39 Prenell Ellen D
Ej start Palmqvist Andreas H
Ej start Giselsson Simon H
Uppdaterad: 10 FEB 2011 13:28 Skribent: Zoltán Fazakas

Postadress:
Kristianstads TK - Triathlon
Box 35
29125 Kristianstad

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info